تلگرام آلفا

طراحی ربات تلگرام
طراحی ربات تلگرام

تلگرام آلفا نسخه جدید تلگرام برای پی سی منتشر کرده و بصورت رایگان در دسترس می باشد. جهت دانلود و نصب ابتدا باید وارد سایت اصلی شوید. محصول ارائه شده جدا و متمایز از دسکتاپ (ویندوز) است و در حال حاضر جهت سیستم عامل اندروید و آیفون وجود نداشته ، فقط  ویندوز , مک و لینوکس می توانند استفاده کنند و ویژگی بارز دورزدن محدودیت و فیلترینگ می باشد.

آلفا چیست؟

توسط خود شرکت Telegram ساخته و معرفی شده و هیچ نگرانی بخاطر امنیت نیست و کاملا امن و مطمئن است. شما می توانید روی کامپیوتر خود ویژه و بدون محدودیت داشته باشید که دارای فیلترشکن داخلی است. برای دانلود و استفاده فقط به وبسایت رسمی مراجعه کنید و از نصب هرگونه برنامه داخل گروهها خودداری کنید.

در رابطه با استفاده از تلگرام الفا باید بدانید که با نسخه های گذشته تفاوت های چندانی ندارد و سعی شده تا کاربران در هنگام کار با آن با مشکلی روبرو نباشند.

در رابطه با این نسخه تلگرام باید بدانید که ارتباطی که بین این نسخه با سایت اصلی و مسئولین آن وجود دارد سبب می شود که شما با خیال آسوده تری اقدام به استفاده نسخه آلفا نمایید و البته از نسخه های غیر رسمی معتبر بوده است. کاربران در زمان استفاده از آلفا با هیچ مشکل امنیتی روبرو نخواهند شد و به راحتی از طریق وب سایت اصلی تلگرام قابل دانلود می باشد.

امکان ست کردن پروکسی در این نسخه از تلگرام به این دلیل است که کاربران بتوانند به راحتی به محیط تلگرام دسترسی داشته باشند و در واقع جز قابلیت اصلی و اساسی آن به شمار می رود. فراموش نکنید که تفاوت بزرگ و عمده ی که شما می توانید در این نسخه از دستکاپ مشاهده نمایید ، امکان افزودن چند پروکسی است را به شما میدهد که کاربران می توانند تست چندسرور را امتحان نمایند.

در آخرین نکته فراموش نکنید به دلیل استفاده تلگرام الفا از MTProto امنیت بیشتری را برای کاربران خود به وجود آورده است ؛چون این پروتکل قابلیت ها و کارایی های زیادی داشته و علاوه بر اینکه می تواند پیام های بین کاربران را رد و بدل نماید و همچنین از الگوریتم های خاص رمزنگاری شده ای را پیروی می کند تا هر نوع دسترسی غیر قانونی به اطلاعات کاربران شکل نگیرد و سواستفاده ی انجام نگردد.