بهینه سازی سایت

"<yoastmark

بهینه سازی سایت یا سئو (SEO) یا بصورت کامل بهینه سازی وبسایت، بهترین روش برای افزایش بازدید موثر وب سایت‌ها و در نهایت افزایش فروش محصول و یا خدمات آنها می‌باشد.

یک سئو ی استاندارد می‌بایست شامل تعیین استراتژی بهبود محتوا، بهینه‌ سازی فنی وب‌سایت و در نهایت افزایش اعتبار سایت باشد.

در دنیای امروز داشتن سایت به تنهایی کافی نیست، بلکه سایتی مناسب است که شما را به اهدافی که دنبال می کنید برساند.

یک سایت خوب و مدرن باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، مقیاس پذیری، امنیت، سرعت و… مناسب باشد.

سئو و بهینه سازی سایت از این جهت حائز اهمیت است که در مرحله اول می تواند بیشترین کاربر هدفمند را به سمت سایت شما هدایت کند و این کار را در حالتی انجام می دهد که به صرفه ترین نتیجه را در بر خواهد داشت. بنابراین با استفاده از سئو ی مناسب می توانیم افرادی را به سمت سایت خود هدایت کنیم که به دنبال خرید محصول یا خدمات ما هستند و این موضوع می تواند تاثیر بالایی در فروش ما داشته باشد.

یکی از مهمترین عوامل کسب نتیجه در موتورهای جستجو و گوگل، رعایت اصول و فاکتورهایی است که در سئو تاثیر گذارند

قیمت سئو یا هزینه سئوی سایت کاملا به میزان رقابت در صنف شما بوده و نوع  کلمات کلیدی سایت بستگی دارد، و همچنین در تعرفه سئو باید به وضعیت رقبای فعال در این حوزه ، وضعیت کنونی  سایت مد نظر ، قدمت دامنه وب سایت توجه داشت وهیچ گونه قیمت یا تعرفه سئو ثابتی نمی توان قائل شد.

نمایش رتبه سایت در الکسا :  @ Alexa

سفارش :   ثبت سفارش
ثبت سفارش